Başlanma tarixi: Noyabr 2006
İşin həcmi və məzmunu: Sanqaçal Terminalında yerləşən 1 və 2 mərtəbəli modul binaların modifikasiyası üzrə aşağıda sadalanan işlərin həyata keçirilməsi: demontaj, daxili divarlar, qapı, pəncərə, asma tavan, kovrolin, döşəmə, linoleum, santexnika, həmçinin kondisionerləşdirmə, işıqlandırma və yanğınsöndürmə sistemlərinin təchizatı və dəyişdirilməsi.
Layihənin xülasəsi: AÇQ Layihəsi – Sanqaçal Terminalının genişləndirilməsi üzrə proqram, Sanqaçal sahil zonası – Sanqaçal Terminalında binaların modifikasiyası üzrə işlər.

Местоположение: Сангачальский терминал, Баку, Азербайджан
Объем и содержание работ: Предоставление работ по модификации 1 и 2-х этажных модульных зданий в Сангачальском Терминале/Базе - демонтаж, поставка и переустановка внутренних стен, дверей, окон, подвесных потолков, коврового покрытия, плиток и линолеумного покрытия пола, сантехники, систем кондиционирования воздуха, освещения и противопожарной защиты.
Обзор проекта: Проект АЧГ – программа расширения Сангачальского Терминала, береговая зона Сангачала – Работы по модификации зданий в Сангачальском Терминале/Базе.