İnşaatın ünvanı: Bakı, Azərbaycan
İşin həcmi və məzmunu: Respublika Baytarlıq Laboratoriyasının müasirləşdirilməsi, o cümlədən mövcud şəraitdə və Azərbaycan Respublikasının standartlarına uyğun 3-cü mərtəbədə yerləşən laboratoriya, konfrans zalı, vestibül və pilləkənlərin yenidən qurulması.
Layihənin xülasəsi: Respublika Baytarlıq Laboratoriyası Səhiyyə Nazirliyi, Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi və Müdafiə Nazirliyinə məxsus regional ərazilərdə tikilən baytarlıq laboratoriyasıdır. Bu müəssisə orta səviyyəli testlər və Azərbaycan ərazisində fəaliyyət göstərən Təhlükə Amillərini Aşkarlama və Reaksiya şəbəkəsi üçün diaqnostika həyata keçirir. Standart baytralıq laboratoriyasının fəaliyyət konsepsiyası nəzərdə tutulmuş funksiyaların yerinə yetirilməsindən ibarətdir.
Beton Blokları İstehsal Edən Zavodun TikintisiSanqaçalda Yeməkxananın Dizayn və Tikintisi10 Epidemioloji Nəzarət Stansiyaların TikintisiRezervuarların Saxlanılması üçün Anbarın Tikintisi və TəchizatıBTC Boru Kəmərinin Nasos Stansiyaları üçün Elektrik, Ölçü və Telekommunikasiya Sistemlərinin QuraşdırılmasıQaradağda Yerləşən Ofisdə Təmir-Bərpa İşlərin AparılmasıBeton Zavodu və Betonlanmış Meydançanın Tikintisiİnzibati Binanın Layihələndirilməsi, Quraşdırılması və TikintisiLay Suların Təmizləyici QurğusununTikintisiPSN Ofisinin TikintisiƏrsin Qəbuledici Qurğunun MüasirləşdirilməsiMövcud Dəmir-Beton Pilətədə Quyuların QazılmasıABŞ Səfirliyinin Təhlükəsizlik Sisteminin Təkminləşdirilməsi

Location: Baku, Azerbaijan
Scope of work: Upgrade of Republican Veterinary Laboratory (RVL), including renovation at laboratory 3rd floor, conference room, entryway and staircases for the Azerbaijan Republican base on existed conditions.
Project overview: Republican Veterinary Laboratory is a veterinary lab built at an existing zonal/regional Ministry of Health, Ministry of Agriculture, and Ministry of Defense location. This facility performs mid-level tests and diagnoses for the Threat Agent Detection and Response network inside Azerbaijan. The concept of operations for a standard veterinary laboratory is in performing its designated functions.
Construction of Concrete Blocks Production FacilityDesign & Construction of Sangachal Catering FacilityConstruction of  10 Epidemiological Monitoring StationsDrum Store Erection and Fit-OutInstallation Works of Electrical, Instrumentation & Telecommunication Systems for BTC pipeline pump stationsOffice Refurbishment at GaradaghConstruction of Concrete Batching Plant and Hard Standing AreaDesign, Fabrication and Erection of Administration BuildingProduced Water Filtration Equipment Slab ConstructionPSN Office ConstructionPig Receiver Facilities UpgradeCutting Holes in Existing Reinforced Concrete SlabISAT Security Upgrades of U.S. Embassy